Leczenie wad zgryzu u dzieci

Wady zgryzu to wyzwanie, którego świadomość w ostatnich latach znacznie wzrosła, nie tylko w gronie stomatologów. Coraz więcej rodziców zdaje sobie sprawę, że jest to problem, któremu należy stawić czoła jak najwcześniej. Zbędna zwłoka może bowiem nieść konsekwencje nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne dla młodego człowieka. Nie warto więc czekać na lepszą okazję leczenia wad zgryzu i już dziś zapytać o szczegóły ortodoncji dziecięcej w wykonaniu Royal Dental.

Dzieci zwykle nie są zwolennikami noszenia aparatu ortodontycznego, który mogą utożsamiać z dyskomfortem czy drwinami ze strony rówieśników. To dla nas zupełnie zrozumiałe, że maluchy nie rozumieją znaczenia odroczonych korzyści, a wszystko, co w jakikolwiek sposób przeszkadza im w codziennym funkcjonowaniu w domu, przedszkolu czy szkole, budzi opór. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych pacjentów w Royal Dental przygotowaliśmy rozwiązania, które przekonają nawet najbardziej opornych do noszenia aparatu ortodontycznego. W naszej klinice dysponujemy technologią, która nie tylko gwarantuje pełen komfort noszenia aparatu, ale również całkowicie ukryje go przed widokiem innych.

Najmłodszym pacjentom (do 12. roku życia) rekomendujemy aparaty ruchome (tzw. aparaty zdejmowane). To elastyczne rozwiązanie sprawdza się najlepiej w przypadku zębów mlecznych. Ten model aparatu z łatwością może być wyciągany z jamy ustnej podczas spożywania posiłków czy mycia zębów. Zadaniem aparatu tego typu jest pobudzenie wzrostu części twarzowej czaszki w konkretnym kierunku. Jego regularne stosowanie może zapobiec konieczności używania stałych aparatów w przyszłości lub przynajmniej zoptymalizować proces leczenia ortodontycznego w późniejszym wieku. U nastolatków egzamin zdają przede wszystkim aparaty stałe lingwalne. Są one niewidoczne dla rówieśników, bowiem umieszcza się je od wewnętrznej wewnętrznej powierzchni zębów.
Nie czekaj do chwili, kiedy Twoje dziecko samo zapyta Cię o możliwość prostowania zębów. Wtedy łatwo przegapić najbardziej efektywny moment na rozpoczęcie leczenia ortodontycznego. Zadzwoń lub napisz do naszych konsultantów i dowiedz się, jak możesz zadbać o piękny, równy, a przede wszystkim zdrowy uśmiech swojej pociechy razem z Royal Dental.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości