Bezzębie – rozwiązania

Implanty zębowe pomagają na kompleksowe odbudowanie utraconych wcześniej zębów. To dzięki implantom możemy zapomnieć o niewygodnych, ruchomych i często przyklejanych klejem protezach ruchomych. Proteza ruchoma W przypadku całkowitego braku zębów idealnym rozwiązaniem do uniknięcia tradycyjnych ruchomych protez całkowitych jest zastosowanie zdecydowanie wygodniejszych rozwiązań w postaci protez ostadzonych na implantach zębowych. W tym przypadku niezbędne jest wszczepienie od 2 do 4 implantów. Dzięki czemu osiągamy dobrą stabilizację protezy, unikamy klejenia, proteza się nie rusza, nie ulega odształceniu. Dzięki temu, że ten rodzaj protezy jest wyjmowany Pacjent bez problemu radzi sobie z utrzymaniem odpowiedniej higieny w jamie ustnej. Proteza stała Poza protezami ruchomymi umocowanymi na implantach możemy również zastosować strukturę protezy stałej, niewyjmowanej. Struktura ta mocowana jest na 6-8 implantach. Dzięki czemu Pacjent odczuwa pełen komfort użytkowania, proteza stała jest najbardziej stabilnym rozwiązaniem zastosowanym przy bezzębym pacjencie. Zalety leczenia bezzębia z zastosowaniem implantów zębowych:

  • Proteza osadzone na implantach przywraca naturalny uśmiech oraz funkcję żucia
  • Pozwalają na spożywanie każdego rodzaju pokarmów
  • Są bardzo trwałe i nie ulegają zniszczeniu
  • Nie przemieszczają się podczas mówienia i nie powodują dyskomfortu
  • Ułatwiają utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej

Pojedyncze ubytki zębowe: Brak nawet pojedynczego zęba może znieść za sobą ogromne konsekwencje! Jeżeli w odpowiednio szybkim czasie nie odtworzymy brakującego zęba przestrzeń w tym miejscu będzie redukować kość, a co za tym idzie dodatkowe zabiegi odbudowy kości (augmentacji).

Brak kilku zębów (ubytki wielozębowe) Ubytki zębowe powstają z różnych przyczyn, zaniedbania, próchnicy, urazu czy paradontozy. Bardzo istotne jest aby uzupełnić braki zębowe nie tylko z przyczyn estetycznych ale również aby przywrócić prawidłową funkcję żucia. Dlatego wszczepienie implantów jest najskuteczniejszą metodą uzupełnienia braków zębowych. Po wszczepeniu implantów , które pełnią funkcję korzenia zębowego założona zostaje korona lub most ceramiczny doskonale imitujący naturalne zęby. Takie leczenie jest niezwykle trwałe i gwarantuje efekt pięknego uśmiechu. W przeciwieństwie do tradycyjnych mostów, gdzie oszlifowania wymagają zęby sasiednie, kontrukcje na implantach nie ingerują w pozostałe zęby i wszczepia się je bez żadnej szkody dla innch zebów.

Dlaczego powinienieś wykonać leczenie implantoprotetyczne w Klinice Royal Dental?

1. Najwyżej klasy specjalista! W Klinice Royal Dental leczenie implantoportetyczne wykonuje lekarz implantolog z bardzo bogatym doświadczeniem i ogromną ilością usatysfakcjonowanych Pacjentów. Lekarzem prowadzącym najbardziej skomplikowane prace protetyczne jest implantolog, ekspert ds. implantologidii Walery Tarnawski, który głównie specjalizuje się w kompleksowym odbudowie uśmiechu. 2. Pełna diagnostyka z wykorzystaniem nowoczesnego tomografu stomatologicznego Każde leczenie implantoprotetyczne rozpoczynamy od wykonania profesjonalnego badania tomograficznego, na podstawie którego lekarz prowadzący może ustalić warunki panujące w jamie ustnej pacjenta i dostosować dla niego jak najlepsze rozwiązanie. 3. Zobaczysz efekt zanim podejmiesz decyzję Indywidualne projektowanie uśmiechu to coś co nas wyróżnia, dzięki najnowocześniejszym technologią jakim jest Digital Smile Design , Pacjent staje się współtwórcą swojego nowego wyglądu. 4. Leczenie bez bólu Klinika Royal Dental przykłada ogromną wagę aby Pacjent podczas zabiegu nie odczuwał żadnego bólu, dlatego też mamy dla Pacjentów różne rozwiązania znieczuleń. Od znieczulenia tradycyjnego, przez komputerowe, sedację czy NARKOZĘ. Staramy się aby każda wizyta w Klinice odbywała się w pełnym komforcie dla Pacjenta. 5.Gwarancje usług Jesteśmy pewni wykonywanych przez nas usług, dokładamy wszelkich starań aby prace protetyczne służyły Pacjentom przez długie, długie lata. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości