Nasza klinika specjalizuje się w masażu stomatologicznym. Oprócz tego oferujemy również szeroki wachlarz masaży leczniczych obejmujących obszar całego ciała, które uzupełniają naszą bogatą ofertę i są doskonałym sposobem poprawy stanu zdrowia. A jeśli boisz się wizyty u dentysty zapraszamy na masaże relaksujące i wyciszające, które pozwolą odprężyć się i przygotować do wizyty lub zapomnieć o traumatycznych wspomnieniach z nią związanych.

Masaż leczniczy specjalistyczny

Wywodzi się on z form masażu klasycznego i jest jego rozwinięciem. Wykonywany jest technikami manualnymi, dzięki którym terapeuta określa m.in. stan i stopień nawodnienia skóry, równowagę mięśniowo – powięziową oraz tonus czyli napięcie mięśniowe, dzięki którym wie jaki powinien być stopień właściwego dawkowania technik masażu. Mechaniczne bodźce masażu specjalistycznego w umiejętny sposób wpływają na tkanki, przynosząc efekty w postaci:

 • przywrócenia prawidłowego napięcia mięśniowego,
 • usprawnienia funkcjonalnie łańcucha biokinematycznego,
 • złagodzenia, redukcji lub eliminacji dolegliwości bólowych,
 • regulacji równowagi mięśniowo-powięziowej,
 • likwidacji dysbalansu mięśniowego organizmu,
 • wspomagania symetrii napięć mięśniowych,
 • zapobiegania powstawaniu schorzeń,
 • redukcji farmakologii i uniknięcia skalpela,
 • mobilizacji do wysiłku fizycznego.

Bardzo często masaż specjalistyczny wykorzystywany jest jako uzupełnienie procesu rehabilitacji, gdyż jego celem jest wspomaganie leczenia konkretnych dolegliwości organizmu za pomocą określonego typu zabiegów manualnych. Techniki masażu są wyspecjalizowanym elementem fizjoterapii. Masaż leczniczy zalecamy osobom w różnym wieku i z różnymi dolegliwościami. Najlepiej, gdy jest stosowany regularnie, najlepiej co dwa tygodnie. Aby był skuteczny, powinien być przeprowadzony w seriach – zazwyczaj jest to 10 zabiegów. Co ważne – przynosi on działanie lecznicze, ale w odróżnieniu do farmakologii nie rodzi skutków ubocznych.

Masaż specjalistyczny – rodzaje

W naszej klinice wykonujemy następujące masaże specjalistyczne:

 • powięziowy,
 • segmentarny,
 • tkanek głębokich,
 • stomatologiczny,
 • ciążowy.

Oprócz masażu leczniczego specjalistycznego, w Royal Dental wykonujemy masaże kosmetyczne, których działanie ujędrnia i modeluje sylwetkę oraz relaksacyjne przeprowadzane w celu wyciszenia i odprężenia. Dopełnieniem oferowanych masaży są specjalistyczne zabiegi, takie jak drenaż limfatyczny, terapia punktów spustowych, masaż gorącymi kamieniami SPA, masaż bańką chińską oraz kinezjotaping.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości