Do jednego z największych wyzwań stomatologii estetycznej należy odbudowa niewielkich ubytków zębowych w obrębie szkliwa. Rozwiązaniem stał się nowoczesny kompozyt ENAMEL. Włoski klinicysta, autorytet w dziedzinie stomatologii estetycznej, sporządził nanohybrydowy materiał kompozytowy. Wypełnienia na bazie tego materiału są niezwykle podobne do naturalnych struktur zęba, dzięki czemu zapewniają niespotykany dotąd efekt estetyczny. 

Czym się wyróżnia kompozyt ENAMEL?

Wypełnienie estetyczne ENAMEL wykorzystuje najnowszą technologię, aby zaoferować kompozyt, którego współczynnik załamania światła w materiale jest taki sam, jak w przypadku naturalnego szkliwa zęba. Nie ma drugiego wypełnienia, które tak doskonale imituje szkliwo zęba. Granica przejścia pomiędzy kompozytem ENAMEL a szkliwem jest niewidoczna. Uzupełnione miejsce jest niedostrzegalne dla oka. Nawet ścieralność kompozytu jest taka sama, co w przypadku szkliwa. Ponadto praca z tego rodzaju materiałem jest dużo szybsza i bardzo prosta.

Wzornik kolorów kompozytu ENAMEL jest bardzo prosty i achromatyczny, czyli bez dominanty barwnej, ale z naturalną błękitną i bursztynową opalescencją. Trzy warianty wzornika różnią się od siebie jedynie jasnością, oferując kolor najciemniejszy, uniwersalny i najjaśniejszy. Kolory tego szkliwnego materiału kompozytowego zostały przemyślane w taki sposób, aby nawiązywać do wieku pacjenta. Naturalne szkliwo u osób młodych jest najjaśniejsze, a następnie ciemnieje wraz w wiekiem. Trzy odcienie kompozytu pozwalają zaproponować idealną odbudowę zęba osobom w każdym wieku.

Wypełnienie estetyczne ENAMEL wyróżnia się także fluorescencją naturalnej zębiny. Dzięki temu dopasowuje się kolorystycznie do naturalnego zęba w każdym oświetleniu. Trzeba zrozumieć, że zębina przekazuje swój odcień i barwę przez pokrywającą ją warstwę szkliwa. Kompozyt ENAMEL robi to samo, ponieważ pozwalają mu na to jego właściwości. Jeśli uszkodzeniu uległa również zębina, dostępnych jest dziewięć uniwersalnych odcieni zębiny, dzięki którym może być odbudowana.

 

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości