Zachęcamy lekarzy do podjęcia współpracy z naszą Kliniką w zakresie zabiegów odbudowy kości techniką ABA-Tarnawski, implantologii, leczenia endodontycznego pod mikroskopem oraz innych dziedzin stomatologii.

Jesteś lekarzem stomatologiem i nie masz w zespole implantologa? Możesz wysłać do Nas swojego pacjenta na zabiegi z zakresu implantologii.

 

Szkolenia dla lekarzy

Zapraszamy na szkolenia z zakresu odbudowy kości lekarzy chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Dr Walery Tarnawski jest ekspertem i światowym liderem w dziedzinie biologicznej augmentacji kości (odbudowa kości, regeneracja kości), autorem i wynalazcą techniki ABA -Tarnawski (Allogenic Bone Augmentation). Prawie dziesięcioletnie doświadczenie w wykorzystaniu tej techniki sprawiło że lekarze z całej Polski, a nawet z innych krajów, przyjeżdżają i szkolą się u dr Tarnawskiego z zakresu odbudowy kości.

  Zaawansowany kurs z warsztatem na modelach 3D oraz prezentacją przypadków klinicznych w przednich i bocznych odcinkach szczęki i żuchwy z zastosowaniem techniki ABA. Podczas szkolenia uczestnicy samodzielnie wykonują dwie augmentacje z natychmiastową implantacją i umieszczeniem Bonebuilder-screw.   Wydarzenie na Facebooku: [zobacz] Strona Open Dental Community Congress: [zobacz]

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości