Strach i ból odchodzą w niepamięć

Klinika Royal Dental to miejsce, w którym najwyższą wartością jest dobre samopoczucie pacjenta. Niestety, wiele osób odczuwa ciarki na plecach na samą myśl o zabiegu dentystycznym, co nie ma wiele wspólnego z komfortem jeszcze przed podjęciem decyzji o leczeniu. U wielu z nas terapia zębów powoduje stres i strach przed potencjalnym bólem, z którym może się wiązać. Może lecz nie musi! Nieprzyjemnych dolegliwości z łatwością możesz uniknąć wybierając Royal Dental, gdzie od lat z powodzeniem stosujemy różne typy znieczuleń: znieczulenie komputerowe, gaz rozweselający oraz znieczulenie ogólne (narkoza). Ich wybór poprzedzony jest wywiadem stomatologa z pacjentem, w którym osoba leczona może opowiedzieć specjaliście o swoich obawach. Na jego podstawie lekarz wybiera optymalną metodę znieczulenia, która zagwarantuje brak bólu podczas zabiegu i pełną swobodę przed kolejną wizytą. Jeżeli to strach był powodem, dla którego od lat nie odwiedzasz gabinetu stomatologicznego, w Klinice Royal Dental pomożemy Ci wyleczyć się z wszelkich obaw związanych z leczeniem zębów. Royal Dental to nie tylko lekarze specjaliści najwyższej próby, ale także empatyczne podejście całego personelu i indywidualne traktowanie pacjenta. Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że konieczność podjęcia leczenia może budzić strach i powodować stres, szczególnie u osób, których dotychczasowe doświadczenia ze stomatologiami były negatywne. W Royal Dental codziennie udowadniamy, że wizyta u dentysty nie musi się źle kojarzyć i iść w parze z obawami. Sprawdź wypracowane przez nas podejście do pacjenta, oferowaną paletę znieczuleń i zaprzyjaźnij się ze swoim dentystą w Klinice Royal Dental.

Znieczulenie komputerowe

Tradycyjna metoda ochrony przed bólem z użyciem strzykawki może budzić negatywne wspomnienia, strach i dyskomfort, których przecież staramy się uniknąć przez aplikowanie znieczulenia. Dlatego w Royal Dental preferujemy znieczulenie komputerowe zapewniające świetne efekty bez konieczności obcowania z igłą i strzykawką. Znieczulenie komputerowe umożliwia podanie środka znieczulającego bardzo precyzyjnie, z fizjologiczną prędkością nie powodując rozpierania tkanek, przez co jego aplikacja jest całkowicie bezbolesna.

Leczenie w narkozie

W Royal Dental wprowadziliśmy znieczulenie ogólne jako sposób na uniknięcie bólu, który może towarzyszyć leczeniu zębów. Znieczulenie ogólne to tymczasowe wyciszenie aktywności ośrodkowego układu nerwowego. Podanie narkozy, które w naszej Klinice zawsze odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego anestezjologa, rozpoczyna się aplikacji odpowiedniej ilości leków usypiających. Dzięki środkom farmakologicznym anestezjolog wprowadza pacjenta w stan głębokiego snu, w którym ból nie jest odczuwany. Osoba leczona pozostaje w znieczuleniu oraz pod opieką anestezjologa przez cały czas trwania zabiegu.

Gaz rozweselający

Kolejna metoda znieczulenia stosowana w Royal Dental to podanie gazu rozweselającego. Podtlenek azotu – bo o nim mowa – jest w pełni bezpieczny dla organizmu człowieka i z powodzeniem może być stosowany u dzieci, jak i dorosłych. Jego działanie sprawia, że pacjent się odpręża, uspokaja i przestaje myśleć o zabiegu. Podawanie gazu za pomocą maski wziewnej działa także przeciwbólowo. Podczas zabiegu ze znieczuleniem gazem rozweselającym pacjent jest przez cały czas przytomny – nie zasypia jak to ma miejsce w przypadku znieczulenia ogólnego. Sedacja wziewna z użyciem mieszaniny podtlenku azotu i tlenu jest jedną z najskuteczniejszych, dostępnych od dekad metod uspokajania pacjentów w stomatologii. Ten sposób znieczulenia jest powszechnie akceptowany i przyjmowany z entuzjazmem przez osoby obawiające się wizyt stomatologicznych. System sedacji wziewnej cechuje bezpieczeństwo, niezawodność oraz komfort pacjenta i lekarza wykonującego zabieg. Skontaktuj się z Royal Dental i przekonaj się, że leczeniu zębów nie muszą towarzyszyć ból i strach!

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości