Leczenie zachowawcze obejmuje leczenie i odbudowę zębów w ich naturalnym kształcie i kolorze, eliminując wszelkie zmiany próchnicowe które doprowadziły do zniszczenia zęba. Próchnica jest groźną chorobą bakteryjna, która polega na demineralizacji twardych tkanek zęba. Jednak przy wczesnym rozpoznaniu zmian i odpowiednim leczeniu, zmiany próchnicowe są odwracalne. Dlatego Klinika Royal Dental postawiła na bardzo dokładną i skrupulatną diagnostykę niezbędną przy planowaniu kompleksowego leczenia. Stosujemy najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczno-medyczne dostępne obecnie na rynku. Na pierwszej wizycie w Klinice Royal Dental Twoje uzębienie zostanie poddane dokładnemu badaniu za pomocą badania wewnątrzustnego, diagnostyki RTG, czyli zdjęcia pantomograficznego oraz laser diagnostyczny do wykrywania próchnicy w początkowym stadium. To doskonałe narzędzie diagnostyczne możemy stosować bez ograniczeń u wszystkich pacjentów, a w szczególności u dzieci i kobiet w ciąży, ponieważ ta metoda obrazowania próchnicy odbywa się bez promieniowania rentgenowskiego. Światło lasera przechodzi przez wszystkie tkanki zęba i przekazuje obraz bezpośrednio do kamery. Aby zapewnić lepszą komunikację wykorzystywana jest cyfrowa kamera wewnątrzustna. Obraz uzyskiwany z kamery wyświetlany jest na monitorze unitu stomatologicznego. Pacjent ma możliwość obejrzenia swoich zębów w dużym powiększeniu i zaobserwowania zmian niezauważalnych „gołym okiem”. Dzięki kamerze lekarz jest w stanie szczegółowo wyjaśnić pacjentowi wszelkie kwestie związane z jego uzębieniem.

Przeczytaj więcej o:
https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości