Stomatologia dziecięca – pierwsza wizyta, czyli pierwszy krok w stronę zdrowego uśmiechu

W Klinice Royal Dental dokładamy wszelkich starań, aby najmłodsi pacjenci mieli wyłącznie miłe skojarzenia związane z wizytą u dentysty. To spore wyzwanie, bo dzieci zwykle boją się siadać w fotelu dentystycznym. Z dumą możemy jednak stwierdzić, że z powodzeniem udaje się nam mu sprostać dzięki empatii, cierpliwości i indywidualnemu podejściu do małego pacjenta. Każdy z pracowników Kliniki ma świadomość tego, że dziecko wymaga wyjątkowego traktowania, którego przejawem jest między innymi pierwsza wizyta malucha w Royal Dental. Podczas niej dziecko może zapoznać się z pomieszczeniami, sprzętem, a przede wszystkim z ludźmi, którzy będą je leczyć. Takie oswojenie się z atmosferą Royal Dental oraz poznanie personelu Kliniki zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa kluczowe z punktu widzenia podjęcia leczenia. Podczas wizyty adaptacyjnej dzieci poznają m.in. bogato wyposażony kącik malucha, w którym, wśród zabawek, książeczek i filmów dla dzieci, z łatwością mogą się przenieść w świat kilkulatka, a przez to poczuć się pewniej w nowym miejscu.

W Royal Dental Kids wizyta adaptacyjna to nauka poprzez zabawę

Podczas wizyty adaptacyjnej lekarz stomatolog pokazuje dziecku gabinet stomatologiczny, fotel pacjenta i jego funkcje oraz sprzęt używany do leczenia, m.in. dmuchające powietrzem i wodą końcówki stomatologiczne, maseczkę, lusterko. Później lekarz prezentuje, jak prawidłowo myć zęby za pomocą olbrzymiej szczoteczki i specjalnie przygotowanych na tę okoliczność dużych zębów. Pierwsza wizyta to idealny czas na zapoznanie dziecka z otoczeniem i zbudowanie relacji z lekarzem. To także doskonała okazja ku temu, by wraz z rodzicem zaplanować profilaktykę dbania o zęby oraz ewentualne dalsze leczenie. Po zakończonej wizycie dziecko otrzymuje symboliczną nagrodę Dzielnego Pacjenta.

W Royal Dental kompleksowo podchodzimy do leczenia zębów najmłodszych. Nasz personel może pochwalić się doskonałym kontaktem z dziećmi, a oferta Kliniki obfituje w propozycje dla małych pacjentów i ich rodziców:

  • leczenie próchnicy;
  • profilaktyka dziecięca;
  • znieczulenia;
  • porady dla rodziców;
  • porady dla kobiet w ciąży.
https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości