Aleksander Tarnawski

Doświadczony ekspert z zakresu ortodoncji oraz koordynator leczenia interdyscyplinarnego.

Członek International Association for Orthodontics.

Elitarny Platynowy Partner INVISALIGN – innowacyjnej metody leczenia wad zgryzu niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi.

Jako jedyny w Południowej Polsce, posługuje się skanerem iTero, tworząc trójwymiarowe wyciski zębów. Uczestnik licznych szkoleń, prowadzonych przez największe autorytety światowej ortodoncji.

Aleksander Tarnawski to pasjonat nowoczesnych technologii. W swojej codziennej pracy stosuje cyfrowe metody leczenia wad zgryzu, takie jak indywidualne aparaty INSIGNIA czy przezroczyste INVISALIGN. Metamorfozę uśmiechu przedstawia Pacjentom w formie komputerowej symulacji. Dzięki precyzyjnemu, cyfrowemu projektowaniu Digital Smile Design, efekt końcowy leczenia jest zawsze zgodny z założeniami i tym, czego oczekuje Pacjent. Tradycyjną masę wyciskową, zastąpił nowoczesnym skanerem iTero i obrazem 3D, dzięki czemu wizyty ortodontyczne jeszcze nigdy nie były tak komfortowe.

Doktor Aleksander robi wszystko aby to wygoda pacjenta był na pierwszym miejscu. Budzi zaufanie wśród pacjentów, dzięki czemu każdy czuję się na jego fotelu swobodnie i bez strachu.

Doktor Tarnawski nie boi się nowych wyzwań – niezależnie od wady zgryzu, zrobi wszystko, by Pacjent uzyskał perfekcyjny, wymarzony uśmiech!

Po zakończonym leczeniu, chętnie zaprasza do… swojego studia fotograficznego. To tutaj realizuje zamiłowanie do fotografii i uwiecznia niezwykłe metamorfozy. Jeśli w ręku nie trzyma jednego z aparatów, ortodontycznego lub fotograficznego, najczęściej chwyta za kierownicę samochodu i obiera kierunek: góry.

Nie tylko w stomatologii, jest jeszcze wiele szczytów do zdobycia!

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości