Bonding należy do popularnych metod małoinwazyjnej odbudowy zębów, która polega na pokryciu zębów warstwą kompozytową wykonaną na bazie żywic i jest świetną alternatywą dla licówek ceramicznych (porcelanowych). Metoda ta nie wymaga ingerencji w zęba.

Bonding zyskał na popularności ze względu na bardzo wysoki poziom estetyki, szybkość wykonania, trwałość jak i również koszty, które są niższe niż w przypadku zastosowania licówek ceramicznych. Wykonanie zabiegu jest bezbolesne i można go przeprowadzić bez znieczulenia, a największym atutem tej metody jest natychmiastowa poprawa stanu zębów.

Dzięki Bondingowi można zredukować niewielkie ubytki na zębach, odbudować złamane lub zniekształcone korony zęba, zamaskować wszelkie złamania lub ukruszenia, metoda ta świetnie radzi sobie z nierównościami, a także jest znakomitym patentem na pozbycie się przebarwień czy też zmniejszenie lub usunięcie szpar między zębami w tym również diastemy.

Przeczytaj więcej o:
https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości