Royal Dental

Digital Smile Design czyli Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu

Przymierz swój nowy uśmiech.

Wyobraź sobie, że już na etapie rozpoczęcia leczenia stomatologicznego możesz zobaczyć, jak będzie wyglądał Twój nowy uśmiech. Działa na wyobraźnię, prawda? Taką właśnie możliwość daje Ci nowoczesna metoda Cyfrowego Projektowania Uśmiechu – Digital Smile Design (DSD). Dla wielu pacjentów to najlepsza motywacja do tego, że warto podjąć leczenie i poświęcić czas na terapię w Klinice Royal Dental.

Dzięki technologii Digital Smile Design możemy projektować zęby w sposób analogiczny do tego, jak robią to architekci z konstrukcjami budowalnymi. Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu pozwala nam na stworzenie od podstaw symetrycznego uśmiechu, a także dopasowanie zębów do cech charakterystycznych wyglądu jego właściciela. Dzięki temu nowy uśmiech będzie spójny z rysami i mimiką twarzy, a nawet temperamentem danej osoby.

Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu krok po kroku

 Na wstępnej konsultacji wykonywana jest seria zdjęć i filmów twarzy, uśmiechu oraz zębów pacjenta. Kolejnym krokiem jest rozmowa z lekarzem stomatologiem o tym, jakie dana ma oczekiwania wobec swojego nowego uśmiechu. Te pragnienia są zestawiane z jej aktualnym stanem uzębienia i zdrowia. Lekarz stomatolog za pomocą programu komputerowego DSD projektuje nowy, wymarzony uśmiech. Pacjent może wnieść swoje spostrzeżenia do projektu, tak by w finalny efekt prezentował się dokładnie tak, jak tego oczekuje. Cała procedura jest bezbolesna i zajmuje zwykle około dwa spotkania z lekarzem stomatologiem.


Bądź architektem własnego uśmiechu. Umów się na Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu w Royal Dental!
Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony