Tomasz Białoń

Dyplomowany masażysta (kwalifikacja zawodowa nr D/20014611/15), członkiem Towarzystwa Masażystów Polskich. Absolwentem Policealnego Studium Medycznego w Rybniku, który ukończył z wyróżnieniem. Zdając państwowy egzamin przed Centralną Komisją Egzaminacyjną uzyskał prawo wykonywania zawodu i prowadzenia indywidualnej praktyki terapii masażem.
Doświadczenie zawodowe zdobywał na oddziale rehabilitacji Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku oraz w poradni rehabilitacyjnej Centrum Medycznego przy ul. Byłych Więźniów Politycznych w Rybniku, gdzie zgromadził spory bagaż doświadczeń oraz zdobył zaufanie i wdzięczność pacjentów. Praktykę zawodową i staż ukończył (jako stypendysta) z wynikiem celującym.

Specjalizuje się w masażu stomatologicznym, masażu leczniczym i manualnych terapiach walki z bólem. Wykorzystuje różnorodne techniki masażu i terapii manualnych dostosowane indywidualnie do rozpoznanego problemu. Każda wizyta poprzedzona jest wnikliwą analizą stanu zdrowia pacjenta, stosowną diagnostyką oraz wywiadem. Skupia się na pobudzeniu i wyzwoleniu naturalnych mechanizmów obronnych organizmu aktywujących procesy samoregulacji. Stara się w każdym przypadku rozpatrywanym indywidualnie, dotrzeć do źródeł problemów a nie tylko minimalizować ich objawy. Natomiast maksyma „Primum non nocere” nie jest dla niego pustym hasłem!

Oprócz kierunkowego wykształcenia i praktycznego przygotowania do zawodu medycznego legitymuje się osobistym doświadczeniem problemów ze zdrowiem od strony pacjenta. Doskonale zna niepełnosprawność, ponieważ sam jej doświadczył i zdaje sobie sprawę z jakimi trudnościami muszą zmagać się osoby nią dotknięte. Wie czym jest choroba oraz ból, jak z nimi walczyć i skutecznie pokona.

Zawsze służy pomocą pacjentom najlepiej jak potrafi, opierając się na własnych doświadczeniach i zdobytej gruntownej wiedzy medycznej (anatomii, fizjologii i patologii ciała ludzkiego oraz postępowaniu terapeutycznym w jednostkach chorobowych) a także praktycznych umiejętnościach manualnych zdobytych pod okiem najlepszych specjalistów fizjoterapii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości