Krystian Szwarc

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz endodontycznym. Intensywnie pracuje nad doskonaleniem umiejętności w pracy pod mikroskopem, biorąc udział w specjalistycznych kursach. Ukończył szkolenie z kontroli bólu w stomatologii, co pozwala bezboleśnie przeprowadzać podstawowe zabiegi chirurgiczne.

W swojej codziennej pracy największą wagę przywiązuje do dokładnego zrozumienia problemu pacjenta, opierając się na szczegółowym wywiadzie medycznym. Łączy klasyczne badanie z nowoczesną technologią, przez co stara się sprawić, aby pacjenci zrozumieli ich problem. Z chęcią odpowiada na wszystkie pytania dotyczące leczenia. Uważa, że podstawą do sukcesu terapeutycznego jest dobre zrozumienie, co pozwala spełnić oczekiwania każdego pacjenta.

Dodatkowym zainteresowaniem jest okluzja oraz stomatologia estetyczna. Uczestniczy w wielu certyfikowanych szkoleniach, aby móc zapewnić pacjentom zarówno funkcjonalną odbudowę, jak i piękny uśmiech.

Wolny czas najchętniej spędza pod sceną, zdobywając kolejne górskie szczyty lub w podróży na motocyklu.

Certyfikaty

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości