Wojciech Dziuba

Ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2015 roku został absolwentem Curriculum Endodontycznego, zakończonego egzaminem teoretycznym i prezentacją przypadków z własnej praktyki. Trzy lata później odbył cykl kursów w ramach Curriculum Protetyka-Denco, które przeprowadzane były wg programu kształcenia opracowanego przez międzynarodowych ekspertów w tej dziedzinie. Dr Wojciech ukończył również serię szkoleń z Okluzji w Protetyce wg filozofii Kois’a. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Endodontycznego.

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym i protetycznym, a poza tym zajmuje się stomatologią zachowawczą i chirurgią. Nabyte dzięki ciągłej edukacji i nieustannie rozwijane umiejętności sprawiają, że doskonale radzi sobie wykonując zabiegi mikroskopowe, przeprowadzając ponowne leczenie kanałowe, usuwając złamane narzędzia kanałowe, czy wykonując mikrochirurgiczną resekcję korzeni zębów z wypełnieniem wstecznym preparatem MTA. Łącząc okluzję z protetyką, kompleksowo planuje rekonstrukcje, dbając o ich najmniejszy detal zarówno w aspekcie estetycznym, jak i funkcjonalnym. Jego sumienność, skrupulatność i delikatne podejście powodują, że Pacjenci zawsze wychodzą z gabinetu z uśmiechem na twarzy, a niekiedy nawet zrelaksowani zasypiają w fotelu stomatologicznym. W swojej codziennej pracy przykłada dużą wagę do dokładnego zapoznania się z potrzebami Pacjenta. Wspólne nakreślenie planu leczenia pozwala, by rezultaty w maksymalnym stopniu pokrywały się z oczekiwaniami. Nie bez powodu do dr. Wojciecha przylgnął przydomek Endo Hero!

Prywatnie lubi realizować myśl w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego można spotkać go na rowerowych przejażdżkach, na siłowni i w dojo, gdzie doskonali swoje umiejętności w judo.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości

Royal Dental Katowice

Nasza klinika w Katowicach

Przejdź do strony