Walery Tarnawski

Lekarz stomatolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, ekspert ds. implantologii stomatologicznej. Założyciel Centrum Implantologii i Ortodoncji Royal Dental w Rybniku. Absolwent Narodowego Uniwersytetu Medycznego w Iwano-Frankiwsku. Członek wielu prestiżowych polskich i zagranicznych towarzystw naukowych, m.in.:

  • Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI),
  • Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie (DGOI),
  • The International Congress of Oral Implantologists (ICOI).

 

  • Od 2014r. – Praktyka implantologiczna PSI/DGO/ICOI
  • 2017r. – uzyskał tytuł IMPLANTOLOG DIPLOMATE ICO/DGOI/PSI na Międzynarodowym Kongresie Implantologicznym ICOI w Krakowie
  • 2017r. – uzyskał tytuł Expert in Oral Implantology ICOI/DGOI/PSI na Międzynarodowym Kongresie Implantologicznym ICOI w Krakowie
  • Od 2016r. – Opracował i wprowadził w praktykę autorską technikę pionowej i poziomej regeneracji kości materiałem allogenicznym z Banku Tkanek. Pracuje nad udoskonaleniem techniki ABA (Allogenic Bone Augmentation).
  • 2015r. – uzyskał tytuł IMPLANTOLOG FELLOWSHIP ICOI/DGOI/PSI na Międzynarodowym Kongresie Implantologicznym PSI w Poznaniu
  • 2013 – 2015 – Curriculum Implantologii DGOI. Pomyślne zdanie egzaminów z zakresu Implantologii stomatologicznej w ramach szkolenia German of Oral Implantology (DGOI).
  • 2013 – 2014 – Curriculum Implantologii PSI. Pomyślne zdanie egzaminów z zakresu Implantologii stomatologicznej w ramach szkolenia Curriculum Implantologii Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego

W klinice kieruje zespołem lekarzy, nadzoruje ich pracę, zajmuje się planowaniem wielospecjalistycznych, kompleksowych leczeń. Stawia na najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów – bezpieczeństwo i komfort pacjentów to dla niego priorytet, dlatego poszerza on swoją wiedzę oraz rozwija umiejętności, regularnie uczestnicząc w kursach i kongresach o tematyce z zakresu implantologii, odbywających się w Polsce i zagranicą. Nie wyobraża sobie pracy bez tomografii komputerowej, która w precyzyjny sposób pozwala na uzyskanie wysokiej jakości trójwymiarowego obrazu tkanek pacjenta, na podstawie którego można dokładnie zaplanować zabieg. Dzięki metodzie Digital Smile Design (DSD) przedstawia pacjentom w formie komputerowej stymulacji efekt zamierzonego leczenia. Ustalając plan, najpierw wysłuchuje, z jakimi problemami zmaga się pacjent, jakie ma oczekiwania, a później razem z nim kreuje obraz nowego uśmiechu. Co ważne, implantologia to dla niego nie tylko praca – to pasja, którą poszerza, aby nieść swoim pacjentom jak najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i uśmiechów nie do odbudowania! Warto jednak podkreślić, że nie samą implantologią doktor Tarnawski żyje, bo równie dobrze jak w gabinecie czuje się także na świeżym powietrzu, korzystając z uroków natury, a więc wędkując, jeżdżąc na rowerze czy nartach. Odnajduje się on w każdej dziedzinie i – co ważne – idzie przez życie z uśmiechem.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości