Jacek Dziuba

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonalił swoje umiejętności w dziedzinie periodontologii i chirurgii, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach. Jest również absolwentem PERIO Curriculum, czyli rozbudowanego, pięciomodułowego cyklu kursów z zakresu periopraktyki niechirurgicznej i chirurgicznej. Regularnie doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w kolejnych szkoleniach i sympozjach. Jest też członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego i Europejskiego Towarzystwa Periodontologicznego. W klinice Royal Dental pracuje od momentu jej otwarcia.

Przeprowadza zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej, periodontologii, chirurgii stomatologicznej i stomatologii estetycznej. W swojej codziennej pracy wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt i nie wyobraża sobie skutecznego leczenia bez odpowiednich narzędzi diagnostycznych, takich jak aparat do pantomograficznego RTG, czy laser DIAGNOcam. Aby osiągać jeszcze lepsze efekty leczenia, do przeprowadzania zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i periodontologii, używa mikroskopu oraz lup dentystycznych. W stosunku do Pacjentów jest zawsze uśmiechnięty i życzliwy – nigdy i nikomu nie odmawia pomocy. Wyznaje zasadę: „lecz Pacjenta tak, jak sam chciałbyś być leczony”. Największą satysfakcją jest dla niego zadowolenie Pacjenta.
Jaki dr Jacek jest poza gabinetem stomatologicznym? Lubi grać na perkusji, udawać się w dalekie podróże, a także od czasu do czasu poczuć nutkę adrenaliny, którą wyzwalają w nim sporty ekstremalne.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości

Royal Dental Katowice

Nasza klinika w Katowicach

Przejdź do strony