Dorota Wycisk

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami – dbając o ich piękne i ZDROWE uśmiechy pozbawione kamienia nazębnego czy osadów.

Swoją karierę w medycynie rozpoczęła przechodząc sukcesywnie przez kolejne stanowiska, począwszy od asystentki stomatologicznej, została koordynatorem zespołu asystentek, poprzez pracę na stanowisku higienistki stomatologicznej oraz managera kliniki Royal Dental – jednak praca higienistki sprawia jej najwięcej radości i spełnienia. Nieustannie podnosi swoje kompetencje, uczestniczy w wielu szkoleniach i konferencjach.

Na co dzień wie, że uśmiech dodaje odwagi, pewności siebie i poczucie szczęścia. „Wszyscy marzą o pięknych i zdrowych zębach – a ja jestem po to aby te marzenia spełniać”.

Praca Doroty polega głównie na edukowaniu pacjenta – uczy go jak prawidłowo dbać o zęby a poprzez zabiegi profilaktyczne dba o zdrowie jamy ustnej swoich pacjentów
Do swojej pracy podchodzi bardzo poważnie i traktuje go jak swego rodzaju powołanie. Z Pacjentami zawsze stara nawiązać więź, aby współpraca przynosiła jak najlepsze efekty!

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona.png

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona2.png

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona3.png

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona4.png

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona5.svg

Wi-fi w gabinecie

Sieć internetowa w każdym w całym budynku

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona6.svg

Klimatyzowane wnętrza

Każde z pomieszczeń posiada klimatyzację

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona7.svg

Parking dla pacjentów

Bezpłatny parking dla każdego z pacjentów

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona8.svg

Płatność kartą

Posiadamy terminal płatniczy

https://www.royal-dental.pl/wp-content/uploads/2021/04/ikona9.svg

Dla niepełnosprawnych

Wjazd dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Certyfikaty doskonałości