Royal Dental

Zwalczenie cellulitu

Cellulit to przekleństwo wielu kobiet, szczególnie w perspektywie kąpieli słonecznych podczas upragnionych wakacji. Ten defekt estetyczny dotyczy głównie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, a jego występowanie spowodowane jest nieprawidłowym rozłożeniem tkanki tłuszczowej.

Redukcję cellulitu warto rozpocząć w momencie zaobserwowania początkowych objawów. Pierwsze symptomy odkładania się niechcianych tkanek obserwujemy najczęściej w okolicy ud, bioder, pośladków i ramion. Cellulit sprawia, że skóra traci ładny, gładki wygląd. W powrocie do estetycznej doskonałości można poddać się najnowszym zabiegom usuwania cellulitu, które pomogą zniwelować powstałe niedoskonałości i przywrócić skórze atłasową gładkość. O leczeniu gabinetowym warto pomyśleć nawet wówczas, gdy pacjent już wcześniej poddał się podobnej terapii, ale zastosowana metoda leczenia nie przyniosła zamierzonych efektów.

Jędrna i ponętna skóra? Nie czekaj do kolejnych wakacji i już dziś zapytaj o zabieg zwalczania cellulitu w Royal Dental! Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

Blog

Przeczytaj blog naszych specialistów
Mój blog

Mój blog

Nie znam osoby, które nie zależy na pięknym uśmiechu. Każdy z nas stara się aby utrzymać jamę ustna w jak najlepszej kondycji i stanie - nie tylko ze względów estetycznych, jednak głównie dla ogóln...

Więcej

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Jak do nas trafić

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony