Royal Dental

Wybielanie

Śnieżobiały uśmiech na jednej wizycie

Wybielanie zębów

CZY MARZYŁEŚ KIEDYŚ BY W CIĄGU GODZINY TWÓJ UŚMIECH STAŁ SIĘ ŚNIEŻNOBIAŁY?

Wielu Naszych Pacjentów o tym właśnie marzy, a nam udaje się spełnić to pragnienie!

Bo to piękny i śnieżnobiały uśmiech jest ozdobą każdego z nas , codzienny rytuał jak picie kawy, herbaty czy innych "kolorowych" produktów powoduje, że zęby zaczynają żółknąć i się przebarwiać. Dzięki lampie Philips Zoom proces przebarwienia zębów staje się odwracalny!

Zoom WhiteSpeed to najnowsza generacja gabinetowego systemu wybielania wspomaganego lampą. Łączy w sobie najlepsze cechy lampy Zoom! Lampa Zoom! WhiteSpeed, jest bardzo dopracowanym produktem, bazującym na zebranym przez lata doświadczeniu oraz tysiącach skutecznie przeprowadzonych zabiegów wybielania.

Pomimo silnych naświetleń, pacjent nie odczuwa zwiększonego ciepła zachowując tym samym komfort podczas zabiegu. Jeśli zależy Ci na szybkim rezultacie ta metoda jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Wybielanie gabinetowe to obecnie najlepsze rozwiązanie do uzyskania śnieżnobiałego uśmiechu, które oferujemy swoim pacjentom.Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

Blog

Przeczytaj blog naszych specialistów
Mój blog

Mój blog

Nie znam osoby, które nie zależy na pięknym uśmiechu. Każdy z nas stara się aby utrzymać jamę ustna w jak najlepszej kondycji i stanie - nie tylko ze względów estetycznych, jednak głównie dla ogóln...

Więcej

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Jak do nas trafić

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony