Royal Dental

Wybielanie

Śnieżobiały uśmiech na jednej wizycie

Nie od dziś wiadomo, że białe zęby dodają nam pewności siebie i wdzięku. Sprawiają, że chcemy więcej i częściej się uśmiechać. Białe zęby to niezwykle ceniony atut naszego wizerunku i postrzegania nas przez innych ludzi.

Bo to piękny i śnieżnobiały uśmiech jest ozdobą każdego z nas , niestety codzienny rytuał jak picie kawy, herbaty czy innych "kolorowych" produktów powoduje, że zęby zaczynają żółknąć i się przebarwiać, dzięki nowoczesnym zabiegom wybielania ten proces staje się odwracalny i szybki sposób możemy osiągnąć piękne białe zęby.


Dlaczego warto zdecydować się na wybielanie zębów?

Na wybielanie zębów warto się zdecydować, ponieważ jest to bezinwazyjny i skuteczny zabieg pozwalający wybielić nasze zęby o 5-10 tonów. A jaśniejszy kolor utrzymuje się od 1-3 lat, w zależności od nawyków żywieniowych Pacjenta. 

Wybielanie gabinetowe lampą jest bezpieczną technologią, która przede wszystkim nie niszczy i nie uszkadza w żaden sposób naszych zębów. Jest to zabieg szczególnie dedykowany osobom którzy lubią wino, kawę, herbatę czy palą papierosy a przy tym pragną cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem.


Jak przebiega zabieg wybielania zębów?

Zabieg rozpoczyna się od krótkiej konsultacji z higienistką stomatologiczna, która oceni czy zęby pacjenta mogą zostać poddane zabiegowi wybielania.

Podczas tego krótkiego wywiadu, pacjent dowiaduje się o przebiegu całego zabiegu.

Jeżeli jest taka potrzeba rozpoczynamy od usunięcia kamienia i osadu ze wszystkich zębów, aby preparat wybielający mógł lepiej zadziałać i dać nam lepsze efekty.

Sam zabieg wybielania jest bardzo przyjemny dla Pacjentów.

Pierwszym etapem jest zabezpieczenie dziąseł pacjenta płynnym koferdamem.

Następnie nakładamy żel wybielający na zęby i naświetlamy je lampą. Naświetlanie trwa 15 min. Ten moment powtarzamy 3 lub 4 krotnie.

Cały zabieg trwa około 1,5 godziny. Po tym czasie Pacjent wychodzi szeroko uśmiechnięty z białymi zębami.

Należy pamiętać iż po zabiegu wybielania zębów, przez 7 dni Pacjenta obowiązuje tzw. “biała dieta”, czyli nie spożywanie produktów barwiący np. kawa, herbata, czerwone wino, barszcz itp.


Cennik wybielania zębów

Cena wybielania zębów metodą gabinetową to 400 zł.

Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony