Royal Dental

Likwidacja zmarszczek

Niestety, pomimo największych starań ludzkość wciąż przegrywa wyścig z upływającym czasem. Nasza skóra starzeje się wraz z wiekiem, a jedną z pierwszych oznak tego nieuniknionego procesu są zmarszczki mimiczne na twarzy. Kurczliwość mięśni mimicznych związana jest z wyrażaniem emocji i codzienną komunikacją  - podczas mówienia, wyrażania złości, radości czy zdziwienia angażujemy mięśnie twarzy. Z problemem zmarszczek mimicznych borykają się nawet młode osoby, poniżej 25 r.ż.

Innym objawem starzenia się skóry twarzy są zmarszczki o charakterze statycznym. Te zmiany nie są związane z pracą mięśni mimicznych, lecz ze stopniowym osłabieniem i zanikaniem procesów, które odpowiadają za elastyczność, nawilżenie czy zdolność do regeneracji dermy. Poziom kwasu hialuronowego w skórze obniża się wraz z wiekiem. Jego ubytki przekładają się na słabsze nawilżenie skóry, przez co skóra traci jędrność, staje się wysuszona i wiotka. 

Najczęstszymi zmianami wywołanymi naturalnym procesem starzenia się skóry, które możemy zauważyć na naszej twarzy są:

 •  zmarszczki pod oczami,
 •  zmarszczki na czole,
 •  zmarszczki marionetki tworzące się w okolicach kącików ust,
 •  lwia zmarszczka – pomiędzy brwiami,
 •  zmarszczki palacza,
 •  kurze łapki pojawiające się w kącikach oczu,
 •  fałdy nosowo–wargowe,
 •  zmarszczki na nosie, brodzie, szyi i dekolcie,
 • zapadnięcia oczodołów.

W Royal Dental zabiegi medycyny estetycznej zawsze dobierane są indywidualnie, w zależności od konkretnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Sposób leczenia wynika z jednostkowych cech – rodzaju, zaawansowania i przyczyn zmian skórnych. Terapia najczęściej przyjmuje postać synergii różnych zabiegów mających na celu osłabienie działania mięśni mimicznych, wypełnienie istniejących ubytków oraz uzyskanie poprawy gęstości skóry poprzez aktywizację produkcji kolagenu. 

Umów się na zabieg medycyny estetycznej w Royal Dental i bez żalu pożegnaj zmarszczki!


Regeneracja okolic oczu

Odmładzanie okolicy oczu to seria  zabiegów mająca na celu przede wszystkim przywrócenie sprężystości, rozjaśnienie skóry i rozluźnienie mięśni odpowiadających za powstawanie zmarszczek.

Okolice oczu to doskonałe odzwierciedlenie, pokazujące kondycję skóry. Warto poddać się zabiegowi odłmodzenia, kiedy będą zauważalne następujące zmiany:

 • kurze łapki
 • utrata sprężystości, wiotkość
 • niewłaściwy koloryt skóty, tzw. cienie pod oczami
 • nadmiar skóry w okolicach oczu
 • brak jędrności powiek

Zależnie od indywidualnych cech i potrzeb pacjenta, celem leczenia jest ogólna poprawa kondycji skóry okolic oczu, lifting powiek górnych i dolnych, przywrócenie ich jędrności i rozjaśnienie kolorytu skóry pod oczami. Co więcej w przypadku występowania zmarszczek i bruzd, istotą leczenia jest również kontrolowane ograniczenie napięcia mięśni odpowiadających za ich powstawanie.


Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

Blog

Przeczytaj blog naszych specialistów
Mój blog

Mój blog

Nie znam osoby, które nie zależy na pięknym uśmiechu. Każdy z nas stara się aby utrzymać jamę ustna w jak najlepszej kondycji i stanie - nie tylko ze względów estetycznych, jednak głównie dla ogóln...

Więcej

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Jak do nas trafić

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony