Royal Dental

Psychiatria i Psychologia

Sprostanie wymaganiom współczesnych czasów dla wielu z nas jest zbyt dużym wyzwaniem. Choć nie każdy jest w stanie się do tego przyznać, wielu ludzi boryka się z trudnościami, których przyczyny nie są jednoznaczne. Lęk, poczucie bezsensu, stany przygnębienia, samotność, perfekcjonizm, uzależnienia, nieśmiałość, uległość, omamy, nieumiejętność radzenia sobie z agresją, przewlekły stres to przykłady czynników, które zaburzają prawidłowe relacje z innymi ludźmi i sobą samym obniżając jednocześnie jakość życia człowieka. Brak reakcji na te i inne objawy może prowadzić do groźnych chorób, jak chociażby depresji, schizofrenii, fobii czy nerwic. Pomoc psychiatry lub psychologa może wskazać drogę wyjścia z patowej sytuacji i wyposażyć w narzędzia umożliwiające odzyskanie kontroli nad swoim życiem.

W ramach kliniki Royal Dental działa gabinet, w którym przyjmują psychologowie, terapeuci i lekarze psychiatrzy. Swoim wsparciem pomogą uporać się pacjentom z codziennymi trudnościami, ale także leczyć dysfunkcje na tle mentalnym, np.: psychozy, depresję, manie, nerwice, zaburzenia pamięci, snu, apetytu czy funkcji seksualnych, uzależnienia, zaburzenia psychosomatyczne czy zaburzenia psychiczne u osób w podeszłym wieku.

Napisz lub zadzwoń do Royal Dental, zapytaj o pomoc psychologa lub psychiatry i postaw pierwszy krok na drodze do szczęścia.


Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

Blog

Przeczytaj blog naszych specialistów
Mój blog

Mój blog

Nie znam osoby, które nie zależy na pięknym uśmiechu. Każdy z nas stara się aby utrzymać jamę ustna w jak najlepszej kondycji i stanie - nie tylko ze względów estetycznych, jednak głównie dla ogóln...

Więcej

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Jak do nas trafić

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony