Royal Dental

Ortodoncja dziecięca

Leczenie wad zgryzu u dzieci

Wady zgryzu to wyzwanie, którego świadomość w ostatnich latach znacznie wzrosła, nie tylko w gronie stomatologów. Coraz więcej rodziców zdaje sobie sprawę, że jest to problem, któremu należy stawić czoła jak najwcześniej. Zbędna zwłoka może bowiem nieść konsekwencje nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne dla młodego człowieka. Nie warto więc czekać na lepszą okazję leczenia wad zgryzu i już dziś zapytać o szczegóły ortodoncji dziecięcej w wykonaniu Royal Dental.

Dzieci zwykle nie są zwolennikami noszenia aparatu ortodontycznego, który mogą utożsamiać z dyskomfortem czy drwinami ze strony rówieśników. To dla nas zupełnie zrozumiałe, że maluchy nie rozumieją znaczenia odroczonych korzyści, a wszystko, co w jakikolwiek sposób przeszkadza im w codziennym funkcjonowaniu w domu, przedszkolu czy szkole, budzi opór. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych pacjentów w Royal Dental przygotowaliśmy rozwiązania, które przekonają nawet najbardziej opornych do noszenia aparatu ortodontycznego. W naszej klinice dysponujemy technologią, która nie tylko gwarantuje pełen komfort noszenia aparatu, ale również całkowicie ukryje go przed widokiem innych.

Najmłodszym pacjentom (do 12. roku życia) rekomendujemy aparaty ruchome (tzw. aparaty zdejmowane). To elastyczne rozwiązanie sprawdza się najlepiej w przypadku zębów mlecznych. Ten model aparatu z łatwością może być wyciągany z jamy ustnej podczas spożywania posiłków czy mycia zębów. Zadaniem aparatu tego typu jest pobudzenie wzrostu części twarzowej czaszki w konkretnym kierunku. Jego regularne stosowanie może zapobiec konieczności używania stałych aparatów w przyszłości lub przynajmniej zoptymalizować proces leczenia ortodontycznego w późniejszym wieku. U nastolatków egzamin zdają przede wszystkim aparaty stałe lingwalne. Są one niewidoczne dla rówieśników, bowiem umieszcza się je od wewnętrznej wewnętrznej powierzchni zębów.

Nie czekaj do chwili, kiedy Twoje dziecko samo zapyta Cię o możliwość prostowania zębów. Wtedy łatwo przegapić najbardziej efektywny moment na rozpoczęcie leczenia ortodontycznego. Zadzwoń lub napisz do naszych konsultantów i dowiedz się, jak możesz zadbać o piękny, równy, a przede wszystkim zdrowy uśmiech swojej pociechy razem z Royal Dental.


Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony