Royal Dental

Nieinwazyjna terapia nadpotliwości

Pot oblewa Cię w najmniej oczekiwanych momentach stawiając Cię w kłopotliwym położeniu? Żadne kosmetyki, antyperspiranty i suplementy diety nie są w stanie Ci pomóc pozbyć się problemu? Wybierz terapię nadpotliwości w Royal Dental i uporaj się raz na zawsze z przykrym problem nadmiernego pocenia się. 

Celem leczenia tej dolegliwości jest miejscowe zablokowanie nerwów pobudzających gruczoły potowe do intensywnej pracy, czego konsekwencją jest uniemożliwienie nadmiernego wydzielania potu.

Niechciana, nadmierna potliwości dotyczy najczęściej obszaru dłoni, pach czy stóp. Problem ten pojawia się coraz częściej wśród pacjentów i powoduje krępujący dyskomfort. Dlatego też skuteczne leczenie nadpotliwości może przekładać się na nasze dobre samopoczucie, lepszą samoocenę i otwartość w relacjach z innymi ludźmi. 

Skorzystaj z leczenia nadmiernej potliwości w Royal Dental i uwolnij się od przykrych sytuacji, w których pot przejmuje kontrolę. Umów się na wizytę! 

Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

Blog

Przeczytaj blog naszych specialistów
Mój blog

Mój blog

Nie znam osoby, które nie zależy na pięknym uśmiechu. Każdy z nas stara się aby utrzymać jamę ustna w jak najlepszej kondycji i stanie - nie tylko ze względów estetycznych, jednak głównie dla ogóln...

Więcej

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Jak do nas trafić

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony