Royal Dental

Laser frakcyjny CO2

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 są nowoczesną metodą odmładzania skóry bez konieczności długiej rekonwalescencji, która zniechęca wiele osób do skorzystania z usług chirurgii estetycznej. Efekty działania lasera można przyrównać do jakości drobnych zabiegów chirurgii estetycznej.  

Możliwości lasera frakcyjnego CO2 mogą przydać się szczególnie w przypadku następujące zmian skórnych:

 •  zmarszczki i zwiotczenie skóry,
 •  zmarszczki wokół oczu, „worki” pod oczami,
 •  soft-lifting,
 •  rozszerzone pory, zaskórniki,
 •  rozstępy,
 •  blizny różnego pochodzenia,
 •  płytkie, rozległe zmiany naczyniowe,
 •  zmiany pigmentowe, przebarwienia, ostudy, plamy starcze,
 •  niejednolity odcień skóry,
 •  uszkodzenia słoneczne,
 •  szorstka skóra, wyrównanie nierówności skóry.

Laser frakcyjny CO2 wykorzystuje najnowsze zdobycze technologii stosowane w dermatologii. To zaawansowane narzędzie  - laser światłowodowy zbudowany z włókna szklanego  - wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy rozrzucanych równomiernie po skórze głowicą skanującą. I choć zabrzmi to jak potężny skrót myślowy, to w tym aspekcie laser jest nieco podobny do działania farb w spray’u. Efektem zabiegu z użyciem lasera CO2 jest odmładzanie skóry z uszkodzeniami posłonecznymi, wygładzanie zmarszczek oraz blizn bez tworzenia się widocznych ran wymagających długiego gojenia.

Podczas jednego zabiegu laser działa tylko na 10 -20% powierzchni wybranego obszaru skóry. Pełna regeneracja dermy i ostateczne efekty zostaną osiągnięte po zrealizowaniu serii 2–4 zabiegów.

Powszechnie w dermatologii estetycznej uważa się, że jeden zabieg laserem frakcyjnym CO2 daje rezultat porównywalny do 4-5 zabiegów nieablacyjnych.

Skorzystaj z najnowszych zdobyczy technologii i zadbaj o swoją skórę bez rekonwalescencji. Zapytaj o zabiegi laserem frakcyjnym COw Royal Dental!Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

Blog

Przeczytaj blog naszych specialistów
Mój blog

Mój blog

Nie znam osoby, które nie zależy na pięknym uśmiechu. Każdy z nas stara się aby utrzymać jamę ustna w jak najlepszej kondycji i stanie - nie tylko ze względów estetycznych, jednak głównie dla ogóln...

Więcej

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Jak do nas trafić

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony