Royal Dental

Higienistka Dorota Musioł

Dyplomowana Higienistka stomatologiczna, studentka na kierunku Zarządzanie i Organizacja Placówkami Medycznymi. Ma ogromne doświadczenie, pracując od wielu lat jako higienistka stomatologiczna. Na co dzień spełnia się zawodowo w pracy z ludźmi – dbając o ich piękne uśmiechy.

Swoją karierę w medycynie rozpoczęła przechodząc sukcesywnie przez kolejne stanowiska, począwszy od asystentki stomatologicznej, została koordynatorem zespołu asystentek, poprzez pracę na stanowisku higienistki stomatologicznej oraz managera kliniki Royal Dental – gdzie na dwóch ostatnich stanowiskach czuje się najlepiej.

Nieustannie podnosi swoje kompetencje, uczestniczy w wielu szkoleniach i konferencjach.

Na co dzień wie, że umiech dodaje odwagi, pewności siebie i poczucie szczęścia.

„Wszyscy marzą o pięknych i zdrowych zębach – a ja jestem po to aby te marzenia spełniać”

Praca Doroty polega głównie na edukowaniu pacjenta – uczy go jak prawidłowo dbać o zęby a poprzez zabiegi profilaktyczne dba o zdrowie jamy ustnej swoich pacjentów

Do swojej pracy podchodzi bardzo poważnie i traktuje go jak swego rodzaju powołanie. Z Pacjentami zawsze stara nawiązać więź, aby współpraca przynosiła jak najlepsze efekty!

Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony