Royal Dental

Dr Wojciech Dziuba

Ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2015 roku został absolwentem Curriculum Endodontycznego, zakończonego egzaminem teoretycznym i prezentacją przypadków z własnej praktyki. Trzy lata później odbył cykl kursów w ramach Curriculum Protetyka-Denco, które przeprowadzane były wg programu kształcenia opracowanego przez międzynarodowych ekspertów w tej dziedzinie. Dr Wojciech ukończył również serię szkoleń z Okluzji w Protetyce wg filozofii Kois’a. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Endodontycznego.

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym i protetycznym, a poza tym zajmuje się stomatologią zachowawczą i chirurgią. Nabyte dzięki ciągłej edukacji i nieustannie rozwijane umiejętności sprawiają, że doskonale radzi sobie wykonując zabiegi mikroskopowe, przeprowadzając ponowne leczenie kanałowe, usuwając złamane narzędzia kanałowe, czy wykonując mikrochirurgiczną resekcję korzeni zębów z wypełnieniem wstecznym preparatem MTA. Łącząc okluzję z protetyką, kompleksowo planuje rekonstrukcje, dbając o ich najmniejszy detal zarówno w aspekcie estetycznym, jak i funkcjonalnym. Jego sumienność, skrupulatność i delikatne podejście powodują, że Pacjenci zawsze wychodzą z gabinetu z uśmiechem na twarzy, a niekiedy nawet zrelaksowani zasypiają w fotelu stomatologicznym. W swojej codziennej pracy przykłada dużą wagę do dokładnego zapoznania się z potrzebami Pacjenta. Wspólne nakreślenie planu leczenia pozwala, by rezultaty w maksymalnym stopniu pokrywały się z oczekiwaniami. Nie bez powodu do dr. Wojciecha przylgnął przydomek Endo Hero!

Prywatnie lubi realizować myśl w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego można spotkać go na rowerowych przejażdżkach, na siłowni i w dojo, gdzie doskonali swoje umiejętności w judo.

Certyfikaty

Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony