Royal Dental

Dr Walery Tarnawski

Lekarz stomatolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, ekspert ds. implantologii stomatologicznej. 

Założyciel Centrum Implantologii i Ortodoncji Royal Dental w Rybniku. 

Absolwent Narodowego Uniwersytetu Medycznego w Iwano-Frankiwsku. Członek wielu prestiżowych polskich i zagranicznych towarzystw naukowych, m.in.:

  • Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI),
  • Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie (DGOI),
  • The International Congress of Oral Implantologists (ICOI).

W klinice kieruje zespołem lekarzy, nadzoruje ich pracę, zajmuje się planowaniem wielospecjalistycznych, kompleksowych leczeń. Stawia na najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów – bezpieczeństwo i komfort pacjentów to dla niego priorytet, dlatego poszerza on swoją wiedzę oraz rozwija umiejętności, regularnie uczestnicząc w kursach i kongresach o tematyce z zakresu implantologii, odbywających się w Polsce i zagranicą.

Nie wyobraża sobie pracy bez tomografii komputerowej, która w precyzyjny sposób pozwala na uzyskanie wysokiej jakości trójwymiarowego obrazu tkanek pacjenta, na podstawie którego można dokładnie zaplanować zabieg. Dzięki metodzie Digital Smile Design (DSD) przedstawia pacjentom w formie komputerowej stymulacji efekt zamierzonego leczenia.

Ustalając plan, najpierw wysłuchuje, z jakimi problemami zmaga się pacjent, jakie ma oczekiwania, a później razem z nim kreuje obraz nowego uśmiechu. Co ważne, implantologia to dla niego nie tylko praca – to pasja, którą poszerza, aby nieść swoim pacjentom jak najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i uśmiechów nie do odbudowania!

Warto jednak podkreślić, że nie samą implantologią doktor Tarnawski żyje, bo równie dobrze jak w gabinecie czuje się także na świeżym powietrzu, korzystając z uroków natury, a więc wędkując, jeżdżąc na rowerze czy nartach. Odnajduje się on w każdej dziedzinie i – co ważne – idzie przez życie z uśmiechem.


Certyfikaty

Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony