Royal Dental

Dr Jacek Dziuba

Absolwent Oddziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego - European Federation of Periodontology (EFP)

Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonalił swoje umiejętności w dziedzinie periodontologii i chirurgii podczas specjalistycznych szkoleń. W ubiegłym roku ukończył prestiżowe PERIO Curriculum: Pięciomodułowy, mocno rozbudowany cykl kursów. Dzięki czemu dr Jacek jest specjalistą od Periopraktyki Niechirurgicznej do Periopraktyki Chirurgicznej. Dzięki czemu posiada ogromną wiedzę periodontologiczną. Jednocześnie uczestniczy i doskonala się uczestnicząc w kolejnych szkoleniach i sympozjach.

W codziennej pracy wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt. Nie wyobraża sobie pracy bez odpowiednich narzędzi diagnostycznych takich jak zdjęcie pantomograficzne, laser diagnostyczny DIAGNOCAM, aby jego praca była jeszcze bardziej dokładna i skrupulatna do leczenia zarówno zachowawczego jak i periodontologicznego używa mikroskopu oraz lup stomatologicznych. 

Wierny zasadzie: “lecz Pacjenta tak jak sam chciałbyś być leczony”

Przez pacjentów postrzegany jako uśmiechnięty i życzliwy , nie odmawiający pomocy nikomu. Największą satysfakcję daje mu zadowolenie swojego Pacjenta.
Jaki dr Jacek jest na co dzień? Lubiący ryzyko, sporty ekstremalne oraz grę na perkusji!

Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Jak do nas trafić

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony