Royal Dental

Dr Anna Tara – Bednarska

Absolwentka oddziału lekarsko-dentystycznego na wydziale lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Studiów Podyplomowych, z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy, na GWSH w Katowicach. Ukończyła także Curriculum Endodontyczne, czyli cykl specjalistycznych kursów, zgodnych z wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego, które podnoszą umiejętności w zakresie diagnostyki i leczenia chorób miazgi oraz tkanek okołowierzchołkowych. Może pochwalić się członkostwem zarówno w Polskim Stowarzyszeniu Endodontycznym, jak i Europejskim Stowarzyszeniu Endodontycznym.

W klinice przeprowadza kompleksowe leczenie stomatologiczne. Podejmuje się zabiegów w sedacji podtlenkiem azotu oraz narkozie, dbając o komfort najmłodszych Pacjentów. O wyjątkowej precyzji i estetyce jej prac świadczą efekty zabiegów wykonywanych w powiększeniu – przy użyciu lup stomatologicznych i mikroskopu. Dr Anna do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie, proponując optymalne rozwiązania, maksymalnie dostosowane do jego potrzeb. Głównymi obszarami jej zawodowych zainteresowań są stomatologia dziecięca i medycyna estetyczna. Nieustannie poszerza swoją wiedzę w tym zakresie, biorąc częsty udział w rozmaitych szkoleniach i konferencjach.

Poza pracą lubi aktywnie spędzać czas – latem na korcie tenisowym, a zimą na stoku.

Certyfikaty

Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony