Royal Dental

Dr Aleksander Tarnawski

Doświadczony ekspert z zakresu ortodoncji oraz koordynator leczenia interdyscyplinarnego.

Członek International Association for Orthodontics.

Elitarny Platynowy Partner INVISALIGN – innowacyjnej metody leczenia wad zgryzu niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi.

Jako jedyny w Południowej Polsce, posługuje się skanerem iTero, tworząc trójwymiarowe wyciski zębów. Uczestnik licznych szkoleń, prowadzonych przez największe autorytety światowej ortodoncji.

Aleksander Tarnawski to pasjonat nowoczesnych technologii. W swojej codziennej pracy stosuje cyfrowe metody leczenia wad zgryzu, takie jak indywidualne aparaty INSIGNIA czy przezroczyste INVISALIGN. Metamorfozę uśmiechu przedstawia Pacjentom w formie komputerowej symulacji. Dzięki precyzyjnemu, cyfrowemu projektowaniu Digital Smile Design, efekt końcowy leczenia jest zawsze zgodny z założeniami i tym, czego oczekuje Pacjent. Tradycyjną masę wyciskową, zastąpił nowoczesnym skanerem iTero i obrazem 3D, dzięki czemu wizyty ortodontyczne jeszcze nigdy nie były tak komfortowe.

Doktor Aleksander robi wszystko aby to wygoda pacjenta był na pierwszym miejscu. Budzi zaufanie wśród pacjentów, dzięki czemu każdy czuję się na jego fotelu swobodnie i bez strachu.

Doktor Tarnawski nie boi się nowych wyzwań – niezależnie od wady zgryzu, zrobi wszystko, by Pacjent uzyskał perfekcyjny, wymarzony uśmiech!

Po zakończonym leczeniu, chętnie zaprasza do… swojego studia fotograficznego. To tutaj realizuje zamiłowanie do fotografii i uwiecznia niezwykłe metamorfozy. Jeśli w ręku nie trzyma jednego z aparatów, ortodontycznego lub fotograficznego, najczęściej chwyta za kierownicę samochodu i obiera kierunek: góry.

Nie tylko w stomatologii, jest jeszcze wiele szczytów do zdobycia!

Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony