Royal Dental

Czym jest implant zębowy?


Implant to tytanowy odpowiednik anatomicznego korzenia zęba, który umieszcza się w miejsce utraconego zęba,  następnie na implancie mocuje się niewielki łącznik oraz koronę ceramiczną, która w bardzo doskonały i perfekcyjny sposób odtwarza „utracony” ząb. Dzięki czemu Pacjent może ciszyć się pięknym uśmiechem jednocześnie też odbudowa na implancie odtwarza utraconą funkcję narządu żucia.

Klinika Royal Dental wykorzystuje implanty V Klasy tytanu – najwyższa klasa tytanu, który idealnie jest przyswajany przez organizm ludzki.
Skutkuje to minimalnym ryzykiem odrzucenia wszczepionych implantów czy wystąpienia alergii.
Dodatkowo jeszcze implanty pokrywa się je specjalną powłoką sprzyjającą narastaniu osteocytów czyli  komórek kostnych, dzięki którym implant zespaja się z kością jeszcze lepiej, gwarantując trwałą i stabilną podbudowę do nałożenia korony. 
Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony