Royal Dental

Centrum Szkoleniowe

Stomatologia to jedna z tych dziedzin nauki, które stale wymagają podnoszenia swoich kompetencji. Rozwój współczesnych technologii jest tak intensywny, że w znaczny sposób warunkuje pracę stomatologów, w których zawód na stałe wpisana jest nauka nowych technik leczenia. Właśnie z myślą o lekarzach pragnących rozwijać swoje rzemiosło utworzyliśmy w Royal Dental Centrum Szkoleniowe.

Do dyspozycji spragnionych aktualnej wiedzy stomatologów oddajemy salę szkoleniową, a przede wszystkim wiedzę specjalistów Royal Dental. Pomieszczenie szkoleniowe może pomieścić do 30 osób uczestniczących w szkoleniu lub warsztacie. W swojej ofercie mamy specjalistyczne szkolenia z wielu dziedzin stomatologii, w tym te wykorzystujące najnowocześniejsze technologie zarówno na etapie diagnostycznym, jak i samego leczenia. Prowadzone przez naszych lekarzy szkolenia specjalistyczne to unikatowe połącznie teorii z nieocenioną praktyką. Wśród proponowanych tematów szkoleń mamy te z zakresu:

  • implantologii
  • augmentacji
  • implantoprotetyki

Wszystkich stomatologów zainteresowanych poszerzaniem wiedzy zgodnej z najnowszymi standardami zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Szkoleniowego Royal Dental. Jesteśmy również otwarci na deklaracje potrzeb szkoleniowych z Państwa strony, a także szkolenia prowadzane w naszej placówce przez zewnętrznych specjalistów. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym zależy na podnoszeniu jakości polskiej stomatologii.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 732 777 999 i adresem mailowym kontakt@royal-dental.pl


Zapraszamy

nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych Pacjentów

Indywidualne podejście

W Royal Dental każdy pacjent to przede wszystkim człowiek zmagający się z specyficznymi dolegliwościami, któremu najskuteczniej może pomóc osobiste zaangażowanie naszego personelu i terapia skrojona na miarę konkretnego przypadku.

Klinika dla Ciebie

Dobre relacje z pacjentem to nasz priorytet od pierwszego dnia działania kliniki. W ślad za nimi idą najnowszy sprzęt w rękach profesjonalistów i komfortowe warunki leczenia. Te trzy aspekty pozwalają Royal Dental wyznaczać standardy nowoczesnej stomatologii.

Wykwalifikowani specjaliści

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz psychoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje i prowadzących leczenie zgodnie z aktualnymi trendami w swojej sztuce.

Oferta skierowana również dla dzieci

W Royal Dental ze szczególną troską pochylamy się nad najmłodszymi pacjentami. Nasi stomatolodzy dysponują technologiami umożliwiającymi bezbolesne leczenie zębów oraz indywidualnym podejściem zapewniającym dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

GaleriaNajlepsza droga do zachowania pięknego uśmiechu

Implantologia
Najlepszy sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu
ZOBACZ
Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Digital Smile Design - przymierz swój nowy uśmiech przed leczeniem
ZOBACZ
Ortodoncja
Przygotuj się na coś wspaniałego - zacznij od nowego uśmiechu
ZOBACZ
Stomatologia estetyczna
Bezbolesne i skuteczne leczenie próchnicy
ZOBACZ

Certyfikaty doskonałości

Blog

Przeczytaj blog naszych specialistów
Mój blog

Mój blog

Nie znam osoby, które nie zależy na pięknym uśmiechu. Każdy z nas stara się aby utrzymać jamę ustna w jak najlepszej kondycji i stanie - nie tylko ze względów estetycznych, jednak głównie dla ogóln...

Więcej

NewsletterZapisz się do newslettera by być na bieżąco

Jak do nas trafić

Adres

Centrum Implantologii
i Ortodoncji Royal Dental
Walery Tarnawski

ul. Raciborska 69

44-200 Rybnik

Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00

Sobota: 8:00 - 16:00

Royal Dental ChorzówNasza klinika w Chorzowie

Przejdź do strony